Metody płatności

Metody płatności

 
 
 
Dane do przelewu
W tytule przelewu prosimy wpisz koniecznie numer zamówienia internetowego oraz imię i nazwisko. Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu i przyspieszy realizację zamówienia. W przypadku przelewu zwykłego czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wynika to z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.
 
Rachunek bankowy:
PL 98 1050 1445 1000 0097 0082 2878 (INGBPLPW)
 
HB Grupa Michał
Kostrzyński ul. Mochnaniec 3/10
30-395 Kraków
Polska
 
Płatność za pobraniem Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz kurierowi gotówką przy odbiorze przesyłki. Składając zamówienie tą opcją, pamiętaj aby mieć przygotowaną odliczoną kwotę do zapłaty w dniu dostarczenia paczki.
 
Płatność automatyczna Płatność automatyczna pozwala na wykonanie płatności bez konieczności każdorazowego podawania danych podczas przelewu. Wybierając płatność poprzez system T-PAY, system automatycznie przekieruje  Cię na stronę T-PAY. Wystarczy, że wybierzesz swój bank i zatwierdzisz wpłatę. Środki od razu pojawią się na naszym koncie.   Obsługujemy większość banków, m.in.: MultiTransfer – MultiBank Mbank BZWBK – Przelew24 Płacę z Inteligo Płać z Nordea Płać z PKO BP Płać z BPH Płać z ING Pekao24Przelew

Hello you...